Cipres CIPRES FILTR BRNO Odsysanie i filtracja powietrza
Čeština English Deutsch Slovenčina Русский Italiano Українське Espańol Français
Zgłoszenie wad dla klientów
Facebook Cipres
Strona główna / Aplikacje / Zakłady spożywcze

Odsysanie pyłu produkcji spozywczej

Odsysanie pyłu produkcji spożywczej

Po co aplikować odsysanie pyłu produkcji spożywczej?

Częścią procesu produkcji spożywczej jest powstawanie cząstek pyłu, które przy różnych technologicznych procesach roznosi się do otaczającej przestrzeni i ma tendencje się w tej przestrzeni usadzać, co jest niepożądane.

Ich wyższa koncentracja a przede wszystkim usadzanie może powodować powstanie strefy z niebezpieczeństwem wybuchu, co jest niepożądane.
 Tyka się to przeważnie transportu surowców, ich przesypywaniu, następnie przeróbką mieleniem, mieszanie i pakowanie produktu koniecznego. Urządzenia odsysające i filtrujące mają za zadanie odsysanie pyłu produkcji spożywczej a to jak najbliżej ich powstania a przez to zabranianiu ich rozszerzania się, i osadzania w otaczającej przestrzeni.

Jak aplikować odsysanie pyłu produkcji spożywczej?

Do odsysania pyłu produkcji spożywczej połączone są wyrobki odsysające i źródła pyłu z centralnym przewodem odsysającym, który zabezpiecza odsysanie pyłu i jego odprowadzenie do centralnego urządzenia odsysającego i filtrującego, gdzie dochodzi do odłączenia pyłu z odsysanego powietrza.

Czyste przefiltrowane powietrze skierowane jest w lecie na zewnątrz obiektu a w zimie z powrotem do wewnątrz obiektu, czym osiągnięta jest znaczna oszczędność na ogrzewaniu. Wszystkie części przychodzące do styku z odsysanym materiałem są wykonane z elementów nierdzewnych albo zabezpieczone farbą przeznaczoną do kontaktu z artykułami spożywczymi.

Wybór urządzeń do odsysania pyłu produkcji spożywczej

Do odsysania pyłu produkcji spożywczej wybieramy typ i wielkość urządzeń odsysających i filtrujących w zależności od rodzaju i ilości odsysanego materiału i dalszych wymagań.
W większości przypadków urządzenie odsysające musi być przeznaczone do odsysanie pyłów palnych tworzących z powietrzem mieszaninę wybuchową.
 

Fotografie referencyjne:

Centralne odsysanie pyłu produkcji spozywczej
Centralne odsysanie produkcja spozywcza
Centralne odsysanie pyłu produkcji spozywczej
Centralne odsysanie produkcja spozywcza
Centralne odsysanie pyłu produkcji spozywczej
Centralne odsysanie produkcja spozywcza
Centralne odsysanie pyłu produkcji spozywczej
Centralne odsysanie pyłu produkcji spozywczej
Państwa pytania
imię i nazwisko *
firma
e-mail *
telefon *
pytanie *
załącznik
Pozycje z gwiazdką są obowiązkowe.
01 Odlewnia – region Morawsko-śląski02 Spawalnia – region Morawsko-śląski03 Zakład spożywczy - region Trnawski04 Zakład recyklacyjny – region Grodźca Królowej05 Zakład drzewiarski – region Trnawski
06 Odlewnia – region Bratysławski07 Napełnianie wkładów tonerowych – region Południowomorawski08 Zakład papierniczy – region Żylinecki09 Zakład papierniczy – region Bratysławski10 Zakład papierniczy - region Południowomorawski
11 Zakład drzewiarski - region Południowomorawski12 Zakład papierniczy - region Bańskobystrzycki13 Republika Południowej Afryki14 Produkcja materiałów budowlanych - Polska15 Zakład chemiczny - Wielka Brytania
16 Zakład drzewiarski – region Południowomorawski17 Spawalnia – region Morawsko-śląski18 Przyjmowanie produktów rolnych19 Przetwórstwo tworzyw sztucznych - region Ołomuniecki20 Spawalnia – region Liberecki
1234
Předchozí stránka Následující stránka
ABB
Bochemie
Cement Hranice
Gorenje
Hanák
Lasselsberger
Mikrop
Monroe
Moraviapress
Procter&Gamble
Ško-energo
Sporten
Sykora
Trachea
Vesuvius
Wöhr
Yaskawa-Motoman
Sapeli
Slévárna Kuřim
TSS
© 2010  |  CIPRES FILTR BRNO s.r.o., Rebešovická 13, 643 00 Brno - Chrlice
Wygenerowano Marketingowym i dziełowym Systemem Animáto. Webdesign i system redakcyjny Animáto
Wszystkie prawa zastrzeżone    |    Mapa stron